30.4.17

Відпочинок на травневі – гори чи зелений туризм


В Україні є багато місць, куди можна вирушити у вихідні і відпочити не згірше, аніж за кордоном

У травні українці матимуть додатково офіційно чотири вихідних дні, 1-2 травня та 8-9. Хтось проводить їх на дачі чи городі, хтось виїжджає на природу, або збирається у поїздку за новими враженнями.

Однак, аби поповнити запас нових вражень, не обов’язково їхати за кордон. В Україні є чимало гарних та цікавих місць, які не поступаються красою закордону. Це не лише розрекламовані, а й маловідомі місця, які відкривають наші туристи.

Аби далеко не їздити, є достатньо місць для гарного відпочинку. Маємо і пам’ятки архітектури, Хотинська фортеця, руїни Червоногородського замку та водоспад в урочищі «Червоне» поблизу с. Нирків, зелений туризм (Карпати), рафтинг по Дністру.
У рейтингу популярних місць у Західній Україні: Закарпаття, Львів, Кам’янець-Подільський, Карпати.

В Ужгород на алею сакур
Сакура добре прижилася у цьому місті і період цвітіння її припадає на травневі свята. Це головна окраса міста у весняний період. Окрім прогулянки алеєю, можна оглянути старе місто з вузькими вуличками, а ще скуштувати місцевих страв. В Ужгороді є дендропарк Лаудона, де росте 100-річна магнолія, а ще середньовічний замок.

Якщо будете на Закарпатті неподалік міста Хуст у Карпатському біосферному заповіднику, не оминіть Долини нарцисів.
А ще Закарпаття славиться винними погребами та різноманіттям сортів місцевого вина. Екскурсії до погребів пропонують від 50 гривень з людини.

Дістатися до Ужгорода можна прямим рейсовим автобусом із головного автовокзалу Чернівців. Відправлення із Чернівців о 8.25, прибуття в Ужгород  - 22.05. Вартість квитка 304 гривні. Також можна потягами з пересадками у Львові.

У Львів і назад за один день
Після запуску швидкого регіонального потяга Львів–Чернівці–Львів серед буковинців більш популярнішим стала поїздка до Львова. Це місто називають культурною та архітектурною столицею України. Вузенькі вулички, викладені бруківкою, різноманіття кав’ярень, прекрасна архітектура, - тут давно працюють над залученням туристів, тому приїжджим є на що подивитися.

Сполучення між Чернівцями та Львовом досить розвинене. Дістатися можна і потягом, і автобусом. Потяги із Чернівців є із відправленням вранці та ввечері. Вартість квитка в одну сторону від 80 до 157 гривень. Автобус – 177 гривень.

Тур до Кам’янця-Подільського
Пам’ятки архітектури, стара фортеця, Смотрицький каньйон це ще не повний перелік того, що можна побачити цікавого у місті. Розпочати екскурсію туристам радять із Ратуші. Відтак Кафедральний костел Святих апостолів Петра і Павла, відтак -  Смотрицький каньйон, який має виняткову антропологічну цінність як витвір природи силурійського періоду з рідкісною флорою та фауною.

Він оточує дугою Старе місто, а його висота сягає близько 40 м, ширина - близько 180 м. найвідоміша пам'ятка – стара фортеця (пам'ятка фортифікаційного мистецтва ХІІ-ХVІІІ ст.).
Дістатися до Кам'янця-Подільського можна із автовокзалу автобусом за 70 гривень. Є прямі рейсові автобуси, також можна підсісти на автобуси київського напрямку.

На рафтинг у Верховину
Травень – кращий час для рафтингу у Карпатах. Однак така водна атракція підходить лише для екстремалів. У смт Верховина, що на Франківщині, є рафтингова школа, звідти організовують сплав.
Дістатися до Верховини можна автобусом із автовокзалу, відправлення о 7.20, прибуття о 10.15, вартість квитка – 91 гривня.

Джерело

Немає коментарів:

Дописати коментар

Почему детям до года нельзя пить фруктовые соки

Детям до одного года ни в коем случае нельзя давать фруктовые соки, утверждают специалисты из Американской академии педиатрии (American...