3.4.17

Силіконові імпланти і досі не вважають достатньо безпечними

Силіконові імплантати для збільшення грудей зараз широко застосовуються у всьому світі. Так, командою американських дослідників на чолі з доктором Ітаном Балком зі Школи громадської охорони здоров'я при Університеті Брауна в Провіденс, штат Род-Айленд, було проведено аналіз даних, згідно з якими збільшення грудей виявилось найрозповсюдженішою пластичною операцією в США в 2014 році – згідно з даними Американського товариства пластичних хірургів, до неї звернулися більше 286,000 жінок. 

У трьох чвертях випадків використовувались саме силіконові імпланти. На відміну від імплантатів, наповнених фізіологічним розчином, силіконові імплантати наповнені гелем – роблять груди на дотик та на вигляд більше схожими на натуральні. Цікаво, що Американське управління з контролю за харчовими продуктами і медикаментами (FDA) у 1992 році вже зупиняло продаж силіконових імплантатів у відповідь на стурбованість громадськості, але в 2006 році їх знову почали використовувати у пластичній хірургії.

Вчені проаналізували дані досліджень, які проводилися у Північній Америці, Європі та Австралії в період між 1964 і 2003 роком. Дослідників цікавив можливий зв'язок між силіконовими грудними імплантами і кількома видами раку, захворюваннями сполучної тканини, ревматоїдним  артритом, розладами імунної системи, проблемами кровообігу, репродуктивної системи і психічного здоров'я.

 Були припущення, що використання грудних імплантів пов'язане зі зменшенням ризику раку молочної залози і раку ендометрію, але з підвищеним ризиком раку легенів, порушеннями імунної системи та проблемами кровотоку.  Але досі відчувається нестача наукових даних на підтвердження цих гіпотез.

Дослідники наголошують на необхідності  створення національного реєстру грудних імплантатів, в якому б відстежувалось здоров'я жінок через 5, 10 або 15 років після проведення пластичної операції – адже таких досліджень не вистачає.

Джерело: http://zhyvyaktyvno.org/index.php/news/bezpechnst-silkonovih-mplantv-dos-ne-dovedena

Немає коментарів:

Дописати коментар

Почему детям до года нельзя пить фруктовые соки

Детям до одного года ни в коем случае нельзя давать фруктовые соки, утверждают специалисты из Американской академии педиатрии (American...