4.4.17

Песимізм шкідливий для здоров'я


Ці дані підтверджує дослідження проведене протягом 30 років групою "Рubblicat" у Фінляндії. В експерименті брали участь 2 267 осіб, на даний момент їх вік коливається від 52 до 76 років.

Дослідження стартувало в 1986 році. Тоді група добровольців складалася з 10 000 чоловік. Але за минулі десятиліття багато з них переїхали, передумали брати участь та загинули від нещасних випадків і вроджених аномалій.

Лікарі лікарні Paeijaet-Haeme протягом трьох десятиліть уважно стежили, як за станом здоров'я, так і за психологічними змінами своїх пацієнтів.

Вони прийшли до висновку, що люди з песимістичним складом розуму частіше страждають через серцеві хвороби, проявляють схильність до куріння і цукрового діабету.

Учасники при кожному відвідуванні свого лікаря повинні були заповнювати анкету, де одним із питань значилося "Якщо майбутнє туманне, значить, все буде в порядку" або "Якщо щось може піти не так, значить для мене воно обов'язково піде шкереберть". Саме ці дві фрази найяскравіше характеризують різницю між песимістами й оптимістами.

Однак, у висновку вчені прийшли до висновку, що оптимізм не захищає від серцевих хвороб, просто песимісти хворіють ними в два рази частіше.

Ось такі неоднозначні теорії та докази можна зустріти в медичних журналах.

Поки що висновок про вплив песимізму на здоров'я вважається недоведеним, але багато лікарів зауважують, що їхні песимістичні пацієнти найчастіше звертаються з нервовим виснаженням, небезпечними для здоров'я звичками і серцевими захворюваннями, ніж їхні оптимістичні колеги.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Почему детям до года нельзя пить фруктовые соки

Детям до одного года ни в коем случае нельзя давать фруктовые соки, утверждают специалисты из Американской академии педиатрии (American...